Velo izacinājums

Esam pamanījuši, ka mūsu draugu un kaimiņu ANDRITO kafijas grauzdētavas speciālists Mārtiņš Ramža gandrīz katru dienu dodas uz darbu ar velosipēdu. Mārtiņš ir aktīvs velosportists un veselīga dzīvesveida piekritējs jau vairākus gadus.

Viņš stāsta, ka rieksti, sēklas un žāvēti augļi ir ērtākā uzkoda tālos izturības braucienos, tādēļ ZELTA RIEKSTS dibina sportisku draudzību ar velo aktīvistiem, lai dotos kopīgos piedzīvojumos! Pateicoties Mārtiņa entuziasmam, katru septembri organizējam ZELTA RIEKSTS velo izaicinājumu, kurā aicinām savu personīgo rekordu izaicināt pārspēt jebkuru velosporta piekritēju!


Pirmais izaicinājums – sev pašam

2021. gadā Mārtiņš devās velo tūrē no GEMOSS veikala Liepājā līdz veikalam Tallinā, mērojot 730 km garo distanci 36 stundās. 2022. gadā Mārtiņš brauca no Tallinas līdz Rīgai (caur Lietuvu). Katru septembri Mārtiņš sev sastāda jaunu izaicinošu maršrutu, vienā vai vairākos posmos aicinot pievienoties arī citus velosporta entuziastus. 

Doties vēl tālākos braucienos un sasniegt jaunus mērķus Mārtiņu iedvesmojis ir pandēmijas laikā Kuldīgā iepazītais kompanjons – velo ultra maratonists Arvis Sprude. Tieši viņš ar savu mērķtiecību un degsmi mudinājis izmēģināt diennakts velo braukšanu – tā esot īpaša pieredze, turklāt sniedz nepieredzētu gandarījumu par savām spējām.

Izaicini sevi kopā ar ZELTA RIEKSTS un saņem vērtīgas un gardas balvas!

Ik gadu septembri pasludinām par ZELTA RIEKSTS VELOMĒNESI, un aicinām ikvienu velo entuziastu pievienoties Mārtiņam kādā no velo izaicinājuma posmiem (pēc izvēles) vai arī veikt pašu izvēlētu distanci un maršrutu (nepārtrauktā braucienā) jebkurā paša sportista izvēlētā septembra dienā.

Katri 100 nobrauktie kilometri = 1 kg ZELTA RIEKSTS gardumu!


Dalības noteikumi


Lai kvalificētos ZELTA RIEKSTS velobraucienam un motivācijas balvas saņemšanai, sportistam:

- jebkurā septembra dienā nepārtrauktā ceļā (bez ilglaicīgas miega vai atpūtas pauzes) jāveic kāds brauciena posms (paša izvēlēts vai kopā ar Mārtinu), pa ceļam piestājot vismaz vienā GEMOSS veikalāKaiju iela 6, Liepāja,/ Mūkusalas iela 73, Rīga / Brīvības iela 111, Rīga / Ropažu iela 63, Rīga /  Stacijas iela 55, Valmiera / Pallasti 4, Tallina.

- jāreģistrē plānotais brauciens, sūtot ziņu uz marketings@gemoss.lv. Lūdzam norādīt braucēja vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, braucienam izvēlēto datumu un plānoto brauciena posmu, garumu. 

- pēc brauciena, ar izvēlētās aplikācijas starpniecību (piemēram, Strava), sportistam ir jāpierāda veiktā distance (brauciena datums, ilgums, maršruts, kā arī sākuma un finiša punkts).

- sociālajos tīklos (Facebook vai Instagram) jāpublicē velosportista foto, kas uzņemts pie kāda no GEMOSS veikaliem maršruta ceļā (atzīmējot @ZeltaRieksts un @Gemoss.lv.

- pēc veiktā brauciena jānosūta dati (sociālo tīklu ekrānšāviņš, veiktā maršruta ekrānšāviņš no aplikācijas) uz marketings@gemoss.lv


Katru maršruta veicēju septembra ietvaros apbalvosim ar veselīgu riekstu, sēklu un žāvētu augļu dāvanu. Groza smagums būs proporcionāls nobrauktās distances garumam.

Dalībniekiem nav vecuma ierobežojumu - bērni ir aicināti braukt kopā ar vecākiem!
Katram pieaugušajam dalībniekam (virs 18 gadu vecuma) balvas saņemšanai jāveic individuāls sociālo tīklu ieraksts. 

 

Dodies izaicinājumā un saņem gardas balvas no ZELTA RIEKSTS!